Anna Czech gotuje NieNaŻarty

2015-04-15 13:52:03 (ost. akt: 2015-04-20 10:37:09)

Autor zdjęcia: Anna Czech

Przedstawiamy Annę, choć zapewne większość z Was dobrze ją zna. Jej kulinarny blog NieNaŻarty odwiedziło już ponad półtora miliona osób i liczba ta stale się zwiększa. Skąd taka popularność? Na to pytanie odpowiedzcie sobie Państwo sami.
Jedzenie to rozkosz na którą każdy może sobie pozwolić, jednak gotowanie to jest sztuka. Na blogu Ani znajdziecie przepisy z całego świata. I te proste, i te bardziej skomplikowane, a wszystkie...sprawdzone!

Ania zgodziła się podzielić z nami swoim talentem i za to dziękujemy. Na naszej stronie systematycznie będziemy zamieszczać przepisy pochodzące z bloga NieNaŻarty i mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy Was do radosnej kuchennej aktywności.


Zapiski zakochanej w gotowaniu i jedzeniu … znajdziesz TUMam na imię Ania, mieszkam i pochodzę z Lidzbarka Warmińskiego niedaleko Olsztyna. Jestem wielką pasjonatką gotowania, jedzenia, kupowania kuchennych gadżetów i książek kulinarnych ;) Bloga NieNaŻarty prowadzę od sierpnia 2011 z krótkimi przerwami spowodowanymi zbyt ciężką pracą :) Od jakiegoś czasu piszę regularnie i dobrze mi z tym. Od roku prowadzę także przydomowy ogródek, który daje mi wiele radości i pozwala być trochę bardziej „slow” i „eko”.

W tym sezonie (2015) plony będą przygotowywane również pod kątem zdrowia i przyjemności z jedzenia mojego Syna :) Na moim blogu znajdziecie mnóstwo różnych przepisów, ale głównie tych niezbyt drogich, a bardzo smacznych. Dla osób na diecie polecam kategorię „wegetariańskie”. Dzięki tym przepisom schudłam 7 kg w 2 miesiące chodząc z pełnym brzuchem :)

Większość przepisów obiadowych nie przekracza kosztu 10zł. Zapraszam również do kategorii „domowy wyrób sera”, bo nic nie cieszy tak, jak własnej roboty feta, halloumi czy mozzarella :)


(Źródło: www.nienazarty.blog.pl)2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5