Turniej deblowy rozstrzygnięty

2014-08-28 14:01:18 (ost. akt: 2014-08-28 14:07:58)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Turniej gry podwójnej w tenisie ziemnym odbył się w miniony weekend w Koniewie. Wzięły w nim udział cztery pary.
W pierwszym meczu para Jakub Borowski / Bogdan Białek zmierzyła się z Fabianem Borowskim i Rozalią Dyl. Mocne uderzenia Jakuba i Bogdana od początku pozwoliły na wypracowanie przewagi i wygranie całego meczu 6:0 , 6:4. Zwycięzcy pierwszego spotkania zmierzyli się następnie z doświadczoną parą - Ryszardem Białek i Krzysztofem Gregorowiczem - i po zaciętej walce wygrali 6:1 , 6:3. Dzięki dwóm wygranym zapewnili sobie grę w finałowym meczu o tytuł najlepszej pary na kortach w Koniewie.

Kolejna para w składzie Jan Kościańczuk / Stanisław Siemiątkowski już w pierwszym meczu udowodniła, że jest świetnie przygotowana. Bez większych problemów pokonali Fabiana i Rozalię, 6:0, 6:2. W kolejnym spotkaniu zmierzyli się Ryszardem i Krzysztofem. Po zwycięstwie 6:0, 6:1 weszli do finału.

Mecz finałowy pomiędzy parą Borowski/Białek kontra Kościańczuk/Siemiątkowski przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Walka toczyła się punkt za punkt, a o zwycięstwie musiał zadecydować tai brek. Ostatecznie zwycięstwo odnieśli Jakub i Bogdan, którzy pokonali swoich rywali 5:7, 6:2, 10:8.

Po turnieju nastąpiło wręczenie nagród rzeczowych i złożenie gratulacji wszystkim uczestnikom.
"Gazeta Lidzbarska" już dziś w kioskach. Tylko ciekawe informacje.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5