Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Dzień Dziecka - zdrowo i sportowo

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zagajach 1. czerwca świetnie się bawili obchodząc swoje święto, nie zapomnieli jednak o tym by tego dnia zadbać o zdrowie.

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Zagajach jak co roku obchodzony jest w duchu sportowej rywalizacji. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele z radością uczestniczyli w przygotowanych przez pana Dariusza Wieliczko atrakcjach. Najpierw uczniowie wspólnie z wychowawcami przygotowali plakaty na temat " Dzień Dziecka na sportowo". Po zaprezentowaniu prac, pani Dyrektor w imieniu swoim i grona pedagogicznego złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia oraz obdarowała upominkami. Następnie pan Dariusz Wieliczko dołożył wszelkich starań by pokazać uczniom, jak wiele cukru znajduje się w ich ulubionych napojach i słodyczach. Krótki wykład na temat szkodliwości cukru w naszym organizmie i mierzenie jego ilości w popularnych produktach zrobiły na uczniach duże wrażenie.
Głównym punktem obchodów Dnia Dziecka w Zagajach były konkurencje sportowe na boisku szkolnym. Po wspaniałej zabawie wszyscy zasiedli przy ognisku z kiełbaskami.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MDT
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5