II Turniej Sołectw Gminy Lelkowo

2014-02-21 13:40:39 (ost. akt: 2014-02-21 14:04:18)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

W sali sportowej Zespołu Szkół w Lelkowie odbył się II Turniej Sołectw Gminy Lelkowo. Do turnieju zgłosiło się 5 sołectw.
Turniej został rozegrany w trzech konkurencjach sportowych w tenisie stołowym, „piłkarzykach”, warcabach.

Zawody rozegrane zostały w czterech grupach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Seniorzy, Oldboje a w tenisie stołowym z podziałem na płeć.

W tenisie stołowym I miejsce zajęło sołectwo Wyszkowo, II miejsce sołectwo Lelkowo,
III miejsce sołectwo Zagaje.

W piłkarzykach I miejsce dla zawodników z Wyszkowa, II miejsce dla zawodników z Lelkowa , III miejsce dla zawodników z Zagaj.

W warcaby I miejsce zdobyło sołectwo Wyszkowo, II Lelkowo, III Kwiatkowo.

W ogólnej punktacji I miejsce dla sołectwa Wyszkowo, II miejsce dla sołectwa Lelkowo, III miejsce dla sołectwa Kwiatkowo, IV miejsce dla sołectwa Zagaje, V miejsce dla sołectwa Głębock.

Organizatorami turnieju był Wójt Gminy Stanisław Popiel i Przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Stec przy wsparciu sołtysów z poszczególnych sołectw. Zawody zostały przeprowadzone przez nauczycieli w-f Zespołu Szkół S.Dworak i M.Kiebało.

W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników i zawodniczek. Za zajęcie miejsc
I-III we wszystkich kategoriach sportowych i grupach wiekowych, zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a wszystkie sołectwa pamiątkowe puchary.

Dla wszystkich uczestników przygotowana była ciepła herbata, kawa i słodycze.
Fundatorem nagród był Wójt Gminy Stanisław Popiel.