Bukiet artystycznych życzeń dla babć i dziadków

2015-01-29 19:30:12 (ost. akt: 2015-01-29 16:42:31)
Mali artyści występowali przed babciami i dziadkami

Mali artyści występowali przed babciami i dziadkami

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

Do sali wiejskiej w Brzoziu Lubawskim licznie przybyli babcie i dziadkowie najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim. Okazją do organizacji spotkania było święto wszystkich babć i dziadków.
Gości powitała dyrektor szkoły - Anna Błaszkowska składając życzenia seniorom. Na uroczystości obecna była Teresa Łątkowska - zastępca wójta gminy Kurzętnik, która wręczyła upominki seniorom. Następnie scenę podbili najmłodsi artyści, którzy recytacją, śpiewem i tańcem złożyli sowim dziadkom najpiękniejsze życzenia. Ci z kolei występ wnucząt obserwowali z zainteresowaniem i wzruszeniem.

Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali swoim ukochanym dziadkom wspólne „Sto lat!” i wręczyli kolorowe upominki. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Przygotowaniem części artystycznej zajęli się nauczyciele punktu i oddziału przedszkolnego oraz klas I-III. Podziękowania kierujemy także do sołtysa Brzozia Lubawskiego i Koła Gospodyń Wiejskich, a także do rodziców za zaangażowanie i aktywną i efektywną współpracę.

SP w Brzoziu Lub.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5