Zamkowcy przywieźli dwa srebra i dwa złota

2014-10-25 10:00:00 (ost. akt: 2014-10-24 13:02:45)
Patryk i Krystian Rzepka

Patryk i Krystian Rzepka

Autor zdjęcia: Arch. klubu

Zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik tym razem wyjechali na podbój Ożarowa Mazowieckiego, gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów w kick light. Wrócili z dwoma srebrami i dwoma złotami.
- Jako klub liczyliśmy na powołanie Wojtka Wiśniewskiego do kadry. Warunek był jeden — trzeba było wygrać swoją kategorię wagową i zostać Mistrzem Polski. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Nasz zawodnik wygrał zdecydowanie trzy walki. Dopiero w finale nieznacznie uległ rywalowi z Gdańska 2 do 1 i musiał zadowolić się srebrnym krążkiem. Wojtek przed mistrzostwami w Kurzętniku złamał palec u nogi i przygotowania do najważniejszych dla niego turniejów zostały zachwiane. Ja, jako jego trener, jestem zadowolony z postawy swojego podopiecznego. Ja też wystartowałem w mistrzostwach. Dołożyłem do swojej kolekcji kolejny srebrny medal – mówi Leszek Jobs, trener KS Zamek Kurzętnik.


Celem Leszka Jobsa jest start w Mistrzostwach Europy Weteranów, które odbędą się w listopadzie w słoweńskim Mariborze.

W tym samym miejscu odbywał się turniej dla najmłodszych kickboxerów, którzy także rywalizowali w formule kick light.

- Zabrałem do Ożarowa dwóch głodnych walki braci - Patryka i Krystiana Rzepka, którzy zdominowali swoje kategorie wagowe stając na najwyższych stopniach podium. Dodam tylko, że jest to pierwszy przypadek w naszej sekcji, kiedy to dwóch braci wygrywa turniej na tych samych zawodach. Gratuluję chłopakom i dziękuję rodzicom za systematyczne dowożenie swoich synów na treningi — mówi trener Jobs.

opr. kajoo

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5