Wieści ze szkoły w Tereszewie

2014-10-05 11:08:51 (ost. akt: 2014-10-05 11:20:39)
Szymon i Dawid - najsympatyczniejsi chłopcy

Szymon i Dawid - najsympatyczniejsi chłopcy

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Kolejne informacje otrzymaliśmy ze szkoły w Tereszewie. Uczniowie zbierali śmieci, zorganizowano dzień robienia kanapek i wybrano najsympatyczniejszych uczniów szkoły. 


* Koło Ekologiczne działające pod kierunkiem Barbary Rogowskiej oraz Barbary Makowskiej, z pomocą Marioli Kopisteckiej i Genowefy Cichewicz, przyłączyło się do akcji Sprzątanie Świata. Akcję wspierały także panie: Lucyna Piecha, Natalia Grzesiak oraz Joanna Ruczyńska oraz sołtysi wsi Tereszewo, Wielkie Bałówki, Kąciki i Szafarnia. Po akcji można było stwierdzić, że śmieci jest coraz mniej! I powoli nie ma co zbierać, oby tak dalej!

* Klub Wiewiórka działający pod okiem Genowefy Cichewicz zorganizował Dzień Kanapek, propagując zdrowe odżywianie się oraz noszenie śniadania do szkoły. Pracę uczniów wsparły mamusie: Karina Drzymalska, Elżbieta Kamińska, Anna Templin, Teresa Kroplewska oraz Maria Otremska, dzięki czemu cała szkoła cieszyła się zdrowym posiłkiem.
* W tym roku tytuł Najsympatyczniejszego Chłopaka przypadł Szymonowi Kozłowskiemu (klasy I-III), natomiast wśród starszych uczniów (klasy IV-VI) wygrał Dawid Musiakowski. Chłopcy otrzymali upominki ufundowane przez organizatora — Samorząd Uczniowski, działający pod kierunkiem Iwony Wyszyńskiej.SP Tereszewo, gaja Więcej  informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5