Medale dla zawodników Zamku2013-09-27 12:00:00 (ost. akt: 2013-09-26 15:49:38)
Karolina i Piotr po walkach

Karolina i Piotr po walkach

Autor zdjęcia: Arch. klubu

Kickboxerzy KS Zamek Expom Kurzętnik wrócili do domów z trzeba medalami po mistrzostwach Europy, które odbyły się w Krynicy Zdroju.
Zawodnicy przez kilka dni, bo od 14 do 22 września, walczyli o najwyższe miejsca na podium. W mistrzostwach wzięło udział ponad półtora tysiąca młodych wojowników z 35 krajów całej Europy.

Piotr Kołakowski w kategorii junior (-79 kg) zdobył dwa medale: jeden srebrny w formule kick-light, drugi jest koloru brązowego (formuła light contact). Zawodnik stoczył naprawdę trudne pojedynki i nie każdy z nich był oceniany przez łaskawego sędziego. Dlatego warto docenić dwa medale Piotra.

Na zawody pojechała także Karolina Lewalska startująca w kategorii kadetka starsza. Karolina przywiozła do domu srebrny medal w formule kick-light (kat. wag. +65 kg).
Karolinie przytrafiła się kontuzja stawu skokowego, jednak zawodniczka się nie poddała i walczyła dalej aż do medalu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i coraz większej ilości trofeów na półkach. Z pewnością wiele litrów wylanego na treningach potu opłaciło się. kajoo2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5