Gmina Kozłowo gromi rywala

2014-05-25 20:26:29(ost. akt: 2014-05-25 20:50:34)

W niedzielę (25 maja) w meczu 18 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 Gmina Kozłowo rozgromiła na własnym stadionie Osę Ząbrowo aż...8:0 (5:0)
Nasz przedstawiciel w rozgrywkach A-klasy Gmina Kozłowo rozgromiła dzisiaj na własnym stadionie Osę Ząbrowo 8:0.

Do dzisiejszego spotkania gospodarze przystąpili w swoim najsilniejszym zestawieniu. Pierwsze minuty meczu to lekka przewaga gości. Groźnie egzekwowane rzuty rożne skutecznie wybijała nasza obrona. Jednak z minuty na minutę gra Gminy nabierała tempa.

Robert Sobotka zagrywa do Bartka Grzeli, który podaje do Patryka Dorozińskiego, a ten umieszcza piłkę w siatce. Gospodarze obejmują prowadzenia a za chwilę pada drugi gol. Dobre podanie Kamila Kowalika do Łukasza Mańki i mamy już 2:0. Drużyna z Ząbrowa nie poddawała się i groźnie atakowała.

Rajd prawą stroną zawodnika gości, dogranie w pole karne i pada bramka, lecz asystent sędziego podnosi chorągiewkę, zawodnik gości był na pozycji spalonej. Za chwilę akcja naszej drużyny. Piłka zagrana na wolne pole do Łukasza Mańki, który schodzi z piłką do środka i uderza tak, że bramkarz gości wybija piłkę wprost pod nogi Bartka Grzeli, a ten strzela do pustej bramki. 3:0 prowadzi już Gmina.

Dalsze ataki naszej drużyny przynoszą kolejne bramki. Podanie do Patryka Dorozińskiego przecina zawodnik gości i niefortunnie wbija ją do własnej bramki. Gol samobójczy a gospodarze prowadzą już 4:0. Przed przerwą pada jeszcze jedna bramka. Robert Sobotka wpada z piłką w pole karne i zostaje sfaulowany. Rzut karny pewnie wykorzystał Łukasz Mańka i wynikiem 5:0 dla Gminy Kozłowo kończy się I połowa tego spotkania.

Druga połowa to ataki naszego zespołu. Piłkę dostaje Łukasz Mańka, który podciąga z nią kilka metrów i pewnie strzela w prawy róg bramkarza Osy. Jest już 6:0 dla kozłowian. Dośrodkowanie w pole karne tam jest Kamil Kowalik, który oddaje strzał na bramkę, jednak poprzeczka ratuje bramkarza gości. Kolejny rzut rożny dla GKSu, piłka trafia do Tomka Lesińskiego, a ten podwyższa na 7:0. Ostatnia bramka pada po rzucie wolnym. Mocny strzał Roberta Sobotka i gol na 8:0

Bardzo cieszy nas wysokie zwycięstwo. Mamy nadzieję, że będzie więcej takich wyników.
Gmina Kozłowo wysoko wygrała dzisiaj z Osa Ząbrowo, była zespołem lepszym i zdecydowanie przeważa w dzisiejszym spotkaniu i zasłużenie wygrała ten mecz

Gmina Kozłowo: Krzyżewski - Kęcik, T.Lesiński, Łukaszewicz ( Szymański ), Szczepański - Kowalik ( Konarzewski ), Sobotka, M.Lesiński ( Niedziela ), Grzela - Doroziński ( Czerwonka ), Mańka