Kowale Oleckie: Mamo! Chcę za mąż

2015-06-02 14:57:02(ost. akt: 2015-06-02 15:06:32)

Autor zdjęcia: Beata Kozic

Gimnazjaliści z Kowali Oleckich wystąpili z programem artystycznym przed swoimi mamami.
"Nie ma jak u mamy…" - słowami tej piosenki uczniowie gimnazjum rozpoczęli obchody Dnia Matki. Ciepłe i serdeczne słowa wierszy przeplatane były nie mniej uczuciowymi piosenkami.

Wiele radości sprawiła mamom scenka rodzajowa "Mamo, chcę za mąż" oraz występ chłopaków w czarnych garniturach i ich prośba skierowana do mam wyrażona słowami piosenki Niebiesko-Czarnych "Mamo, nasza mamo…".

Spotkanie uświetnili też swoją obecnością grupa taneczna „Na maxa” i „Dancehall”, zwyciężczynie konkursów „Gratka dla nastolatka” – Karolina Skarżyńska i „Konkursu piosenki obcojęzycznej”- Agata Julia Prosińska.

Na zakończenie zgromadzeni goście wsłuchali się w tekst piosenki „Dziećmi jesteśmy tylko raz” . Czy zrozumieli przesłanie? Większość chyba tak.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: beata5871

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5