Dzień Dziecka na łonie natury

2014-06-04 23:29:07(ost. akt: 2014-06-04 23:31:15)

Autor zdjęcia: Dorota Chańko-Gawryś

W środę, 4 czerwca z okazji Dnia Dziecka dzieci z Przedszkola Samorządowego w Kowalach Oleckich bawiły się na łonie natury w gospodarstwie rodziców Małgosi.
Proza życia przedszkolnego sprawia nam często niespodzianki. Okazuje się, że dzieci swoich marzeń nie zakopują w piaskowych babkach. Z okazji Dnia Dziecka przeżyły piękną przygodę. Wędrowały przez górki i doliny, po drodze podziwiały bogactwo wiosennej przyrody. Z marzeń otrzymały całą łąkę tylko dla siebie. Było więc ognisko, kiełbaski i zabawy. Niebo w tym dniu nie miało pogodnej miny, ale gdy ,,Przyjaźń” przy ognisku zasiadła, to nie trzeba było szukać radości ,,za siedmioma górami, lasami”, gdyż była ona właśnie tu i teraz.

Dzięki współpracy z rodzicami udaje się nam dogonić marzenia przedszkolaków.
Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękujemy.

Chańko-Gawryś Dorota

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://kowaleoleckie.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5