Dzień Mamy i Taty w Sokółkach

2014-05-26 23:01:07(ost. akt: 2014-05-26 23:02:14)

Autor zdjęcia: Paulina Piotrowska

Dnia 26 maja w Szkole Podstawowej w Sokółkach przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 uroczyście świętowały Dzień Mamy i Dzień Taty.
Przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego oraz Punktu Przedszkolnego wystawiły dla licznie przybyłych rodziców inscenizację pt. „Bajka z życzeniami”. Recytując wiersze sprawiły, że wszyscy obecni na uroczystości choć na chwilę mogli przenieść się „do krainy baśni, gdzie słoneczko świeci, gdzie gwiazda nie gaśnie…”.

Dzieci wcieliły się w role postaci bajkowych z bajek m.in.: Jasia i Małgosi, Czerwonego Kapturka i Calineczki. Nie zabrakło również piosenek dla Mamy i Taty oraz tradycyjnego płynącego z głębi serca „Sto lat”. Również uczniowie klas 1-3 uczcili święto Mamy i Taty krótką inscenizacją, wierszami, piosenkami oraz układem tanecznym. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki, a Pani dyrektor zaprosiła na kawę i słodki poczęstunek.

Barbara Syperek, Paulina Piotrowska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na kowaleoleckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: p89

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5