Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

2014-01-26 22:05:05(ost. akt: 2014-01-26 22:13:26)

Autor zdjęcia: Teresa Truchan

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kowalach Oleckich odwiedzili pensjonariuszy DPS
Mimo, że styczeń jest chłodnym miesiącem zimowym, są w nim takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Jak co roku najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kowalach Oleckich wyruszyli z życzeniami do Domu Pomocy Społecznej w Kowalach Oleckich, aby uczcić to piękne święto .Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, śpiewali piosenki, recytowali wiersze, a publiczność ze wzruszeniem odbierała czułe słowa kierowane pod ich adresem.

Niejednemu dziadziusiowi zakręciła się łezka w oku. Wielką przyjemność sprawiły pensjonariuszom DPS drobne, własnoręcznie wykonane upominki. Występ bardzo się publiczności podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Ale to nie wszystko! Nasi drodzy solenizanci nie pozostali dłużni.

Na zakończenie bowiem milusińskich poczęstowano łakociami z babcinego fartuszka, a jeden z dziadków urządził przybyłym krótki koncert, przygrywając na harmonijce skoczne melodie. Szkoda, że czas mija tak szybko i trzeba było wracać do szkoły! Uczniów do występu przygotowały Marzena Zielińska i Urszula Kołodzińska.

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na kowaleoleckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: tess

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5