Sparingi: Victoria znowu lepsza od Tytana

2015-03-04 20:16:09(ost. akt: 2015-03-04 20:28:25)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Drugi raz w ciągu tygodnia piłkarze IV-ligowej Victorii Bartoszyce zagrali mecz kontrolny z Tytanem Łankiejmy i drugi raz pokonali tę b-klasową drużynę.
Przed tygodniem Victoria wygrała z drużyną z Łankiejm 7:3. Tym razem goli padło mniej, ale wygrana bartoszyczan i tak nie podlegała dyskusji.

Victoria pokonała gości 5:0, z czego aż cztery gole padły w pierwszej połowie. Gospodarze dość długo nie mogli "wstrzelić się" w bramkę rywali. Stwarzali okazje, ale brakowało wykończenia.

Brakowało także szczęścia, bo Damian Zawadzki z rzutu wolnego trafił w słupek, a po strzale Przemysława Mazurka piłka uderzyła w poprzeczkę.

Worek z bramkami rozwiązał się w 23. min, a do końca połowy bramkarz Tytana jeszcze trzy razy wyciągał piłkę z siatki. Efektowny był szczególnie gol Mateusza Zawadzkiego, który huknął potężnie niemal w samo "okienko".

Po przerwie Victoria nadal miała przewagę. Z kilku groźniejszych akcji wykorzystała jedną. Tytan próbował odgryzać się kontrami i nielicznymi strzałami, ale za każdym razem piłka pewnie lądowała w ramionach wypożyczonego do końca sezonu z DKS Dobre Miasto bramkarza Karola Czupajło.