Baby z Babieńca mają dwa lata

2014-10-20 11:26:12(ost. akt: 2014-10-20 20:45:31)

Autor zdjęcia: Stowarzyszenie Baby z Babieńca

W świetlicy wiejskiej w Garbnie odbyła się Gala z okazji dwuletniej działalności KGW "Baby z Babieńca". Członkinie stowarzyszenia "Baby z Babieńca" zostały wyróżnione przez prezes Czesławę Orłowską-Staniszewską, sekretarz Ewelinę Orłowską i burmistrza Korsz Ryszarda Ostrowskiego statuetkami za wolontariacką pracę na rzecz stowarzyszenia.
Galę swą obecnością uświetnili: burmistrz Korsz Ryszard Ostrowski z małżonką, wiceprzewodniczący Rady Miasta w Korszach Tadeusz Woźniak z małżonką i zespołem "Sekret", dyrektor MGBP Jadwiga Hajduk z małżonkiem, dyrektor MOK Tomasz Lenkowski ze Stowarzyszeniem Społeczno Kulturalnym "Otwarte Drzwi", dyrektor ZS w Garbnie Stefania Siewruk-Welens, Katarzyna Żeliaś i Agnieszka Gawrych przedstawiciele Stowarzyszenia Wszyscy Powinni Mieć Równe Szanse, Anna Konopka szefowa KGW w Łankiejmach i zespołu "Ani Babki i Andriu", Sołtys Garbna Tadeusz Anisiewicz z małżonką, Wanda Leszczyńska prezes stowarzyszenia w Garbnie z zespołem "Kalinki", Radna Danuta Jutal, Sołtys Łankiejm Leon Gałecki, Sołtys Gudnik Eugeniusz Kowaluk oraz KGW "Baby z Babieńca".

Impreza została zorganizowana jako inicjatywa, w ramach projektu dofinansowanego przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego i darczyńcę EDP Renewables „Aktywni seniorzy w gminie Korsze”. Oprawę muzyczną przygotowały zespoły z gminy Korsze: "Ani Babki i Andriu", "Baby z Babieńca", "Kalinki", "Korszenianki" i "Sekret". Było to wspaniałe spotkanie integracyjne pokoleń z gminy Korsze, w inicjatywie wzięło udział 100 osób.
Partnerami projektu są: Gmina Korsze, MOK Korsze, MOPS Korsze, OSP Korsze i Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Wszyscy Powinni Mieć Równe Szanse.
Czesława Orłowska-Staniszewska
Prezes Stowarzyszenie KGW „Baby z Babieńca”

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5