Odpowiedz Burmistrza Korsz na niepokój mieszkańców

2014-09-18 09:19:30(ost. akt: 2014-09-18 09:23:03)
W związku z pojawieniem się informacji wywołujących niepokój lokalnego społeczeństwa, dotyczących wpływu oddziaływania zakładu ZAP Sznajder Batterien S. A. Oddziału Produkcyjnego w Korszach z siedzibą przy ulicy Wojska Polskiego 50, na zdrowie i życie mieszkańców Miasta i Gminy Korsze
SZANOWNI MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY KORSZE!


W związku z pojawieniem się informacji wywołujących niepokój lokalnego społeczeństwa, dotyczących wpływu oddziaływania zakładu ZAP Sznajder Batterien S. A. Oddziału Produkcyjnego w Korszach z siedzibą przy ulicy Wojska Polskiego 50, na zdrowie i życie mieszkańców Miasta i Gminy Korsze,
Burmistrz Korsz udostępni każdemu, zaniepokojonemu mieszkańcowi Miasta i Gminy Korsze wszystkie informacje z przeprowadzonych badań oraz działań podjętych przez Radę Miejską w Korszach i Burmistrza Korsz, mających na celu likwidację zagrożeń związanych z funkcjonowaniem ww. zakładu, jakie do chwili obecnej zostały sporządzone i wystosowane do instytucji upoważnionych do podejmowania wiążących i zgodnych z prawem decyzji w powyższej sprawie.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Korszach przy ulicy Mickiewicza 13, w godzinach pracy urzędu (I piętro – p.103).


Ryszard Ostrowski
Burmistrz Korsz

Korsze, 16.09.2014 r.


Źródło: Urząd Miejski Korsze

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5