Koniec wakacji w Łankiejmach

2014-08-26 11:17:44(ost. akt: 2014-08-26 23:41:12)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Publiczno-Szkolna Biblioteka w Łankiejmach zakończyła cykl spotkań w ramach akcji Wakacje z Biblioteką. Spotkania odbywały się od poniedziałku do czwartku. Uczestniczyły w nich dzieci w wieku 7-12 lat.
Zajęcia podczas tegorocznych wakacji były bardzo różnorodne i ciekawe. Dziecięca fantazja nie miała granic. Uczestnicy spotkań wykonywali prace plastyczne oraz tworzyli ozdoby z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów. Wszystkie wykonane prace zostały umieszczone na wystawkach i gazetkach.

Największym zainteresowaniem cieszyły się spotkania pod hasłem „Smacznie, zdrowo, kolorowo!”, na którym dzieci przygotowywały owocowe sałatki, szaszłyki i napoje, które następnie wspólnie konsumowano. Kilka dni później kulinarne szaleństwa dotyczyły tostów i kolorowych kanapek. Kolorowe i smaczne dzieła sztuki wylądowały w końcu w brzuszkach ich wykonawców. Twórczą zabawę umożliwiały drewniane klocki „Klockolandia”, z których powstały niesamowite figury. Dały one możliwość rozwinięcia wyobraźni i zręczności. Nie obyło się także bez wspólnej zabawy. Dzieci miały okazję wykazać się swym talentem tanecznym przy osobiście wybranych utworach.

Podsumowaniem wakacyjnych spotkań był wyjazd do Parku Wodnego Tropikana w Mikołajkach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w letnich zajęciach oraz życzymy wielu sukcesów w Nowym Roku Szkolnym!

Filia Biblioteczna w Łankiejmach

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5