Kto poprowadzi drużynę Atomówek?

2014-08-19 08:54:34(ost. akt: 2014-08-19 08:57:08)

Autor zdjęcia: Atomówki Korsze

Rozpoczęcie nowego sezonu warmińsko-mazurskiej III ligi kobiet już niebawem. Wszystkie drużyny przygotowują się do inauguracji rundy jesiennej. Wyjątek stanowią Atomówki, które zostały bez trenera a dodatkowo walczą o zainteresowanie ze strony klubu.
Nie da się ukryć, że jest to bardzo ciężki okres dla Atomówek. Po zakończonym sezonie, piłkarki po raz kolejny zostały bez szkoleniowca. Klub nie zapewnił Atomówkom nowego trenera, a co za tym idzie - nie przeszły one okresu przygotowawczego. Oferowana przez MKS pomoc ograniczyła się jedynie do zgłoszenia drużyny w rozgrywkach ligowych.

Od dwóch tygodni Korszenianki zbierają się samodzielnie na miejscowym orliku i odbywają jednostki treningowe. Dziewczyny są zmobilizowane tak bardzo, jak tylko pozwala im na to absurdalna sytuacja w MKS-ie. Gdyby nie zżycie zespołu i oddanie pasji Atomówki Korsze stałyby się legendą. Mimo tego,że klub nie zapewnił zawodniczkom przez ostatnie trzy miesiące odpowiednich warunków rozwoju, Korszenianki postanowiły walczyć o utrzymanie pozycji w świecie kobiecego footballu.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: AtomówkiKorsze

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. . #1467349 | 78.30.*.* 22 sie 2014 18:22

  Killer jest wolny to może poprowadzi atomówki

  odpowiedz na ten komentarz

 2. lala :* #1464463 | 83.16.*.* 19 sie 2014 09:03

  Brawo , pokażcie że potraficie walczyć .

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5