Stwórz profil. Pisz i fotografuj

2014-06-19 22:18:14(ost. akt: 2014-06-19 23:12:02)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Serwis olsztynska24.pl stworzyliśmy z myślą o Was, naszych czytelnikach. To miejsce dla każdego, kto chce podzielić się z innymi jakąś informacją. Coś opisać, sfotografować. Podzielić się swoimi przemyśleniami nad jakimś polskim czy lokalnym problemem.
Jak stworzyć profil? To bardzo proste. Swoją osobistą stronę założysz klikając na Twoim serwisie lokalnym w ramkę ZAŁÓŻ PROFIL, która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Dołącz do nas. Razem możemy więcej.

Igor Hrywna

O czym piszą dziennikarze obywatelscy? O wszystkim. No, może prawie o wszystkim. Oto kilka wybranych tekstów z mijającego tygodnia:GMO jest cool

Swój dzień obchodziliprzeciwnicy GMO. Za socjalizmu walczyliśmy ze stonką, co to ją nam zrzucali na pola amerykańcy imperialiści. Teraz mamy Dzień Europejskiego Protestu przeciw GMO, które to GMO przyszło do nas z USA.


Uroczystość Bożego Ciała w Górnem

W tym roku uroczystość Bożego Ciała wypadła 19 czerwca. Zazwyczaj pogoda w tym dniu jest piękna,słoneczna i tak też było dzisiaj.


Gościliśmy dzieci bohaterów kijowskiego Majdanu

Kilka dni w powiecie bartoszyckim spędziły dzieci z Ukrainy, których ojcowie zginęli bądź zostali ranni podczas tragicznych wydarzeń na Kijowskim Majdanie w lutym 2014 r.


Biegły "Szlakiem Krutyni"

Już po raz trzeci odbył się bieg na dystansie 10 km oraz Maraton Mazury organizowany przez Karolinę Ferenstein – Kraśko w Gałkowie koło Rucianego – Nidy. W malowniczej scenerii i fantastycznej atmosferze spotkało się około 700 biegaczy, w tym ze Szczytna i okolic.


Solidarna Szkoła jest w Ostródzie

Prezentacja projektów – efektów rocznej pracy, warsztaty ze świadkami historii, gra terenowa na obszarze postoczniowym, projekcja filmu „1989”, zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności. Z takich elementów składało się podsumowanie pierwszej edycji Solidarnej Szkoły, wspólnego projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej i Europejskiego Centrum Solidarności.


W Białej Piskiej świętowali emeryci i renciści

Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Białej Piskiej, Drygał i Bemowa Piskiego bawili się wspólnie na swoim corocznym spotkaniu.


Rosjanie niszczą polskie paszporty. Celowo?

Czy Polacy nie są już mile widziani w Obwodzie Kaliningradzkim? Osoby korzystające z Małego Ruchu Granicznego coraz częściej wracają z Rosji z uszkodzonymi paszportami. Z czego wynikają takie problemy?


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5