„Calineczka w bibliotece”

2014-05-11 14:51:11(ost. akt: 2014-05-11 14:55:41)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W Filii Bibliotecznej w Sątocznie przedstawienie dla najmłodszych widzów zaprezentowali aktorzy Teatru ART -RE z Krakowa. Adaptacja jednej z najsłynniejszych baśni H. Ch. Andersena pt. „Calineczka” przeniosła widzów w kolorowy świat przepełniony muzyką.
.Opowieść o malutkiej,uroczej dziewczynce, która wyrosła z kielicha zaczarowanego kwiatu zachwyciła i ujęła za serca.W swojej wędrówce przez świat Calineczka poznaje różne zwierzęta : chrabąszcza, myszkę, kreta, rodzinę żab ,oraz jaskółkę która z wdzięczności za okazaną jej życzliwość i troskę przenosi dziewczynkę do zaczarowanego świata Elfów. Nasi mali widzowie czynnie uczestniczyli w przygodach Calineczki ucząc się dobroci, opiekuńczości,wdzięczności i niesienia pomocy potrzebującym.

Teatrzyk odbył się w ramach projektu „Artystycznie i Kulturalnie w Gminie Korsze”- realizowanego przez Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno -Kulturalne „Otwarte Drzwi”.

M. Kaczmarczyk.

Tylko ciekawe informacje

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5