Warsztaty dla niepełnosprawnych

2014-05-09 14:48:43(ost. akt: 2014-05-09 14:50:30)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Już 20 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Korszach odbędą się warsztaty p.t. „Budowanie poczucia własnej wartości”.
Rozpoczęcie o godz. 11. Udział w zajęciach jest bezpłatny a skierowane są one do osób niepełnosprawnych. Warsztaty potrwają około 4 godzin. Głównym celem projektu jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych, w tym pomoc w wejściu na rynek pracy – zdobycie i utrzymanie zatrudnienia.

Organizatorem warsztatów w Korszach jest Stowarzyszenie Propagowania Trzeźwości „Krokus”, Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego „Fosa”, Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych „Wrzos” oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

rib

Tylko ciekawe informacje

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5