"Artystyczna wytwórczość z wiórków drewna osikowego"

2014-05-06 14:35:09(ost. akt: 2014-05-06 14:38:53)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

"Osikowa Dolina" zawitała do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Korszach. Dnia 29.04.2014 r. odbyło się szkolenie, które było skierowane do osób kreatywnych, pragnących poznać nowe techniki i surowce rękodzielnicze.
Oprócz teoretycznego zapoznania się z nową techniką, były to trzy godziny czysto praktycznych zajęć, w trakcie których uczestnicy pod opieką instruktorów z "Osikowej Doliny" poznali oryginalne techniki wykonywania dekoracji z wiórków osikowych. Nasze szkolenie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nieznaną u nas techniką rękodzielniczą, która sprzyja rozwijaniu zdolności artystycznych i kreatywności, poprzez wykonanie własnoręcznie ozdób i dekoracji z drewna osikowego, takich jak: kurczaki, serca, kwiaty, motyle, ozdoby świąteczne.

Operacja mająca na celu realizację projektu”Biblioteka zdrowego i twórczego człowieka” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażania lokalnych strategii rozwoju”- mały projekt Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Halina Wołodko


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5