Pojechali i zaprezentowali swój wokal

2014-04-16 14:45:46(ost. akt: 2014-04-16 14:58:04)

Autor zdjęcia: Agata Gołaszewska

W Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbył się V Wojewódzki Przegląd Wokalny „Komu piosenkę”. Tematyką tegorocznej edycji były utwory wesołe, o radości i szczęściu.
W wokalne szranki stanęło blisko 134 wykonawców z takich miejscowości jak: Kętrzyn, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Wilkasy, Bisztynek i Świętajno. Soliści oceniani byli przez profesjonalne jury w składzie: Barbara Kryś oraz Marcin Ciurapiński i Anna Zalewska – Ciurapińska z zespołu Big Day. Korszeńscy wokaliści zaprezentowali się w trzech kategoriach wiekowych:

KATEGORIA O-III:
Julia Obrębska
Milena Zapaśnik
Marcelina Kijanka
Aleksandra Tabaka

KATEGORIA IV- VI
Sandra Stadnik
Patryk Harasim

KATEGORIA GIMNAZJUM
Agnieszka Pupin
Karolina Dymitrowicz

Śpiewająco na podium wspięła się Sandra Stadnik (kat. IV-VI), zachwycając jury piosenką Ewy Farny „Bez Łez”. Wyróżnienia w swoich kategoria wiekowych zdobyły Aleksandra Tabaka i Karolina Dymitrowicz. Dodatkową nagrodę dla najmłodszego uczestnika przeglądu otrzymała Julia Obrębska. Dzieci i młodzież zaprezentowały się wspaniale, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami, a za swój występ otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Agata Gołaszewska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5