Letnia Liga Orlika

2014-07-23 13:40:45 (ost. akt: 2014-07-23 14:49:34)
Bartniki po czterech kolejkach Letniej Ligi Orlika prowadzą w tabeli

Bartniki po czterech kolejkach Letniej Ligi Orlika prowadzą w tabeli

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Za nami 3 i 4 kolejka Letniej Ligi Orlika rozgrywanej w Kiwitach. W turnieju bierze udział sześć zespół, z których najlepiej spisują się Bartniki. Gościnni okazali się gospodarze, którzy w trzech meczach nie zdobyli punktów.
Ostatnie dwie kolejki zostały rozegrane 20 lipca. Mecze były bardzo wyrównane, a zawodnicy dostarczyli kibicom sporo emocji. Podobnie jak w poprzednich kolejkach tak i w tej padło dużo bramek. W każdym z meczy padły przynajmniej trzy trafienia. W najgorszej sytuacji znajdują się Kiwity, które z dorobkiem jednego punktu są na ostatnim miejscu w tabeli. Gospodarze w tym dniu grali trzy mecze, ponieważ mieli zaległe spotkanie z drużyną Krekol. Być może zmęczenie przyczyniło się do tego, że w ostatnim swoim spotkaniu przegrali z zespołem Tolniki aż 10-0.

Również trzy mecze zagrali piłkarze Krekol, którzy zgarnęli 5 punktów- wygrali mecz z Kiwitami 2-1 oraz zremisowali z Bartnikami i Runowem.
Sytuacja w tabeli po czterech kolejkach jest bardzo ciekawa. Bartniki nadal są liderem, ale tuż za nimi znajdują się Żegoty i Tolniki, które mają po 6 punktów. Trzeba pamiętać, że Żegoty mają jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania i tym samym mogą zepchnąć Bartniki na drugie miejsce. Królem strzelców nadal jest Marcin Zimnowodzki, który na swoim koncie ma już aż 9 trafień.

Kolejne mecze ligi będą rozgrywane w każdą kolejną niedzielę, a koniec rozgrywek planowany jest na 10 sierpnia. Organizatorem turnieju są: Gminny Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kiwity, Gmina Kiwity, Piotr Michalak oraz animator sportu Krzysztof Tusiński.


Wyniki po 3 i 4 kolejce:

Kiwity-Krekole 1:2
Żegoty-Bartniki 2:3
Runowo-Kiwity 7:4
Bartniki-Krekole 2:2
Żegoty-Tolniki 5:2
Krekole-Runowo 2:2
Tolniki-Kiwity 10:0

Tabela:

1. Bartniki 8 pkt
2. Żegoty 6 pkt
3. Tolniki 6 pkt
4. Krekole 5 pkt
5. Runowo 4 pkt
6. Kiwity 1 pkt


"Gazeta Lidzbarska" już jutro w kioskach. Tylko ciekawe informacje.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://kiwity.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5