Bartniki liderem po dwóch kolejkach

2014-07-17 09:42:44 (ost. akt: 2014-07-17 09:53:42)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

13 lipca na „Orliku” w Kiwitach rozpoczęła się Letnia Liga Orlika. W drugiej już edycji tych rozgrywek udział wzięło sześć zespołów: Żegoty, Tolniki Wielkie, Bartniki, Kiwity, Krekole oraz gościnnie Runowo.
Letnią Ligę Orlika otworzył mecz Runowo - Tolniki Wielkie. Miłośnicy futbolu nie mogli narzekać na brak emocji, ponieważ w tym spotkaniu padło najwięcej goli z dotychczas rozegranych meczów. Po pierwszej połowie oba zespoły strzeliły po cztery gole, ale w drugiej części spotkania drużyna Tolniki dołożyła kolejne cztery trafienia. W drugim meczu zwycięzcy poprzedniej edycji ligi, czyli Tolniki ulegli swoim rywalom. Pogromcami okazali się zawodnicy z Bartnik, którzy zwyciężyli 4:1. Gospodarze turnieju zakończyli swoje pierwsze spotkanie wynikiem 2:2. Jeden punkt wywalczyli z aktualnym liderem w tabeli Bartnikami. Swoje mecze przełożyli piłkarze z Krekol, którzy w przyszłym tygodniu zagrają z drużyną Żegoty i Kiwity.

Po dwóch kolejkach liderem wśród strzelców jest Marcin Zimnowodzki (Tolniki) z 4 golami. Jedno trafienie mniej mają Bartosz Maciąg (Bartniki) i Mateusz Dzida (Runowo). Kolejne mecze ligi będą rozgrywane w każdą kolejną niedzielę, a koniec rozgrywek planowany jest na 10 sierpnia.
Organizatorem turnieju są: Gminny Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kiwity, Gmina Kiwity oraz animatorzy sportu: Maciej Potasznik i Bożena Pelik-Ogonowska. Sędzią głównym podczas pierwszego weekendu zmagań był Pan Daniel Dworzański.


"Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.
jedynka

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://kiwity.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5