Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków do Kętrzyna w ramach Dni Miasta.

2021-06-22 12:05:29(ost. akt: 2021-06-22 12:07:17)
Już 26 i 27 czerwca ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Placu Józefa Piłsudskiego zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Belgii, Węgier, Meksyku czy Chin. 
Gdy rozpoczyna się astronomiczne lato, mobilne restauracje przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Kętrzyna, gdzie serwować będą m.in. gruzińskie pierogi, amerykańskie corn dogi, hiszpańskie churrosy i tajskie wrapy. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.
Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca.
Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 
Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. churrosy, donuty i węgierskie ciastka kominkowe.
Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.
Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!
Strona wydarzenia: facebook.com/events/485832859400991

Co? II Festiwal Smaków Food Trucków w Kętrzynie w ramach Dni Miasta
Gdzie? Plac Józefa Piłsudskiego
Kiedy? 26-27 czerwca w godzinach 12-22 (sobota) i 12-20 (niedziela)

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5