Kolejna przegrana Granicy. Tym razem lepsza okazała się Rominta

2015-09-05 09:14:04(ost. akt: 2015-09-05 13:43:05)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Piątkowy mecz Granicy z Romintą w Gołdapi otwierał 7. serię trzecioligowych spotkań rozgrywek sezonu 2015/16. Niestety nasi piłkarze ponieśli kolejną porażkę i nadal zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.
Gospodarze od samego początku byli faworytem tego meczu. Po 6. kolejkach mieli na koncie 10 punktów i zajmowali miejsce w środku tabeli. Warto jednak zaznaczyć, że do tej pory piłkarze z Gołdapi raczej nie grali z silnymi rywalami, a kiedy już mierzyli się z MKS Ełk czy Concordią Elbląg - przegrywali.

Tym niemniej ten ligowy średniak wystarczył na Granicę. Bramki dla Rominty strzelili: Patryk Kostrzanowski w 43. minucie i Michał Mościński z karnego w 73. minucie. W tej chwili Granica wciąż zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w tabeli, jednak swojego meczu nie rozegrał jeszcze Start Działdowo. Trudno oczekiwać, by ta drużyna sprawiła niespodziankę w Łomży z miejscowym ŁKS 1926, ale - jak mawiał klasyk - piłka jest okrągła, a bramki są dwie...

Spotkanie Rominta-Granica można było obejrzeć na żywo dzięki telewizji internetowej. Kolejnym rywalem Granicy będzie KS Wasilków. Mecz zostanie rozegrany 12 września o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Bydgoskiej.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.