Konkurs recytatorski dla przedszkolaka

2015-04-03 11:18:22(ost. akt: 2015-04-03 11:39:44)

Autor zdjęcia: archiwum MBP w Kętrzynie


Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie im. Wojciecha Kętrzyńskiego zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych w wieku od 3 do 6 lat.
Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim. Konkurs składa się z dwóch etapów: etapu eliminacji w oddziałach przedszkolnych i etapu finałowego, który odbędzie się w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W konkursie mogą wziąć udział przedszkola z Kętrzyna oraz wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, niekoniecznie uczestnicy zajęć przedszkolnych. Uczestników konkursu obowiązuje pamięciowe przygotowanie utworu poetyckiego, a czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut. Każde przedszkole typuje 6 osób wyłonionych podczas eliminacji przedszkolnych.

Etap eliminacji w przedszkolach przeprowadzony zostanie do 18 maja. Udział dzieci w I etapie jest dobrowolny i powinien wynikać z ich decyzji. Dla dzieci nie uczestniczących w zajęciach przedszkolnych I etap odbędzie się 15 maja. Wszyscy uczestnicy zgłaszają się do konkursu zgodnie z kartą zgłoszenia. Zgłoszenie należy przesłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 2 czerwca 2015 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi po prezentacji wszystkich zgłoszonych uczestników konkursu. Laureatom konkursu przyznane zostaną pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia: Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie

Autor cytatu:

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5