Utrudnienia w Bezledach

2014-08-02 22:26:54(ost. akt: 2014-08-02 22:29:46)
W związku z planowaną przebudową i modernizacją drogowego przejścia granicznego w Bezledach 4 sierpnia br. nastąpi przekazanie placu budowy pod inwestycję. Prace będą trwały do 8 grudnia br. Przez najbliższe miesiące mogą wystąpić utrudnienia w przekraczaniu granicy państwowej.
Inwestycja obejmie budowę nowo projektowanej platformy odpraw wraz z pawilonami kontrolerskimi służb: granicznej i celnej, poszerzenie platformy odpraw, budowę nowej wiaty nad pawilonami kontrolerskimi oraz łącznika. Ponadto, będą także trwały prace podziemne w obszarze instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Przebudowa obejmie także system znaków zmiennych na platformie odpraw.

Wszystkie odprawy podróżnych będą się odbywały na platformie ciężarowej. Zakres ruchu nie ulegnie zmianie. Na czas inwestycji wstępnie przewidziano do uruchomienia 6 pasów odpraw: po 3 pasy na wjazd i wyjazd z Polski.

Informacje o każdej zmianie w organizacji odpraw w drogowym przejściu granicznym w Bezledach będą przekazywane opinii publicznej na bieżąco.

st. chor. SG Anna Mauch
wz. Rzecznika Prasowego Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddzialu Straży Granicznej

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kilo #1453744 | 89.229.*.* 4 sie 2014 18:38

    Przejezdzalem dzisiaj granice, zadnych prac na przejsciu nie ma...!!!!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5