Pierwsze wakacyjne spotkania w bibliotece

2014-07-02 15:01:34(ost. akt: 2014-07-02 15:02:49)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kozłowska

Program wakacyjnych spotkań z czytelnikami w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Korszach w 2014 r ROZPOCZĘTY!!!. Zgodnie z myślą przewodnią, tegoroczne wakacje mają różnorodny zakres zabawy od literatury do rozrywki.
Dla zwolenników aktywnego spędzania czasu, przygotowaliśmy różne formy pracy: piesze wędrówki w naturę, ciekawe zabawy terenowe i podwórkowe. W wakacje, zaprosimy także najmłodszych oraz zespoły rodzinne do udziału w zajęciach z wykorzystaniem konsoli Xbox. Z myślą o zdrowej rywalizacji, przygotowaliśmy liczne konkursy i teleturnieje. Szczególnie będziemy zachęcać młodych do udziału w turniejach gier planszowych, rozwijających umiejętność logicznego myślenia.

Zapraszamy cztery razy w tygodniu od godziny 14.00 do godziny 16.00. Szczegóły na plakatach oraz stronach mgbpkorsze.pl, facebook.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5