Konkurs „Przedsiębiorca Aktywny Lokalnie”

2014-05-14 15:25:24(ost. akt: 2014-05-15 13:50:14)
Baner konkursu "Przedsiębiorca Aktywny Lokalnie"

Baner konkursu "Przedsiębiorca Aktywny Lokalnie"

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Trwa ogólnopolski konkurs „Przedsiębiorca Aktywny Lokalnie”, do którego zgłaszać się mogą ci przedsiębiorcy, którzy poza działalnością biznesową są aktywni społecznie i zmieniają na lepsze swoje najbliższe otoczenie, np. renowują zabytki, organizują wigilie dla osób samotnych, dotują lokalne szkoły czy przywracają tradycje lokalne.
Do konkursu zgłosiło się jak dotąd kilkudziesięciu przedsiębiorców, a ich historie można poznać na stronie przedsiebiorcaaktywny.pl, do czego gorąco zachęcamy. Tam też znajdziecie Państwo historie z województwa warmińsko-mazurskiego - na stronie przedsiebiorcaakwtyny.pl należy wejść na podstronę WSZYSTKIE HISTORIE - po lewej stronie na dole, a następnie uruchomić filtr FILTRUJ HISTORIE PO LOKALIZACJI.

Jedną z osób, które już podzieliły się swoją historią, jest pani Renata Gan, właścicielka sklepu i agencji pocztowej w gminie Purda. Pani Renata od lat jest jedną z organizatorek Festynu Rodzinnego Klabarku Wielkim, podczas którego uczestnicy mogą poznać lokalnych twórców, zbadać poziom cukru we krwi, spróbować domowych wypieków, posłuchać muzyki i uczestniczyć we wspólnej zabawie. Aktywnie działa również w wielu stowarzyszeniach i podejmuje inicjatywy mające na celu uaktywnienie mieszkańców Klebarka Wielkiego do wspólnej integracji i wymiany doświadczeń.

Historię pani Renaty można przeczytać na stronie: http://stories.makro.pl/stories/8688-pl_pl/product/001/story/1000026999/redirect.htm

MACRO

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5