V Turniej Siatkówki Halowej o Puchar Komendanta W-MOSG

2014-04-07 15:52:29(ost. akt: 2014-04-07 16:00:54)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

10 drużyn walczyło 5 kwietnia br. o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej podczas V Turnieju Siatkówki Halowej. Turniej zorganizowała Placówka SG w Barcianach przy udziale Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy SG.
Do walki stanęło 10 ekip z Placówek Straży Granicznej w: Braniewie, Grzechotkach, Górowie Iławeckim, Bezledach, Barcianach, Baniach Mazurskich, Gołdapi i Olsztynie oraz team z Komendy W-MOSG I Centrum Szkolenia SG.

Mecze rozegrano w halach sportowych w Srokowie, Drogoszach, Mołtajnach i Jegławkach, dzięki uprzejmości samorządów terytorialnych w Barcianach i Srokowie.

W imieniu Komendanta W-MOSG najważniejsze odznaczenia i nagrody wręczyła Zastępca Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk SG Iwona Łatunowicz.

Zwycięzcą turnieju i jednocześnie zdobywcą Pucharu Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej jest Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie. Wicemistrzostwo osiągnęła Placówka Straży Granicznej w Braniewie. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Komendy Oddziału, a tuż za podium znalazła się drużyna z Placówki SG w Grzechotkach.

Po rozgrywkach przyznano także indywidualne nagrody. Tytuł Najlepszej zawodniczki przyznano Agacie Hirniak (PSG w Grzechotkach), a Najlepszego zawodnika Pawłowi Glinka (Komenda W-MOSG). Najlepszym atakującym został Dariusz Moroz (CSSG). Natomiast Najlepszym rozgrywającym – Sławomir Modzelewski (CSSG).

Specjalne podziękowania skierowano do partnerów organizatorów - Dyrektorów Szkól, w których rozegrano turniej.

st. chor. SG Anna Mauch
wz. Rzecznika Prasowego
Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5