Gdzie pieką najlepszy chleb lub ciasta? RANKING

2014-02-24 12:00:00(ost. akt: 2014-03-10 13:49:16)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Gdzie piecze się najlepszy chleb sprzedawany na terenie naszego powiatu? Gdzie kupujecie najsmaczniejsze ciasta i ciasteczka?
Trwa nasz plebiscyt, w którym nasi czytelnicy będą mogli wybrać najlepszą piekarnię, czy też cukiernię albo piekarnio-cukiernię. Chyba nie będzie to trudne, codziennie spożywamy nasz chleb powszedni, a ciasteczek też sobie nie odmawiamy. Doceńmy te najlepsze wypieki.

Nie pozwólcie, by wasza ulubiona piekarnia czy cukiernia przegrała! Plebiscyt trwa do 14 kwietnia i ma dwa etapy. Pierwszy zakończy się 31 marca i zostanie w nim wybrany „Mistrz wypieków” powiatu. Drugi etap zacznie się 2 kwietnia i potrwa do 14 kwietnia. Zostanie w nim wybrany Mistrz wypieków „Gazety Olsztyńskiej”.

Głosowanie odbywa się za pomocą sms-ów. Tytuł Mistrza powiatu wypieków przypadnie temu kandydatowi, który otrzyma największą liczbę głosów. Zwycięzca otrzyma pamiątkowy certyfikat, a na łamach tygodnika opiszemy jego receptę na dobre wypieki. Poza tym laureat zakwalifikuje się do etapu regionalnego naszej zabawy, gdzie będzie walczył o tytuł Mistrza wypieków "Gazety Olsztyńskiej".

Nie ma twojej ulubionej piekarni czy cukierni? Wyślij nam jej nazwę i adres e-mailem: plebiscyty@gazetaolsztynska.pl. W temacie wpiszcie - Mistrz wypieków.


TOP 3


fot. sxc.hu2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5