Koncert dziękczynny za dar Beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II

2013-04-22 17:04:43(ost. akt: 2013-04-29 11:20:11)

Autor zdjęcia: Beata Szuksztul

Uczcijmy razem drugą Rocznicę Beatyfikacji Jana Pawła II, wielkiego Polaka którego poznał i pokochał cały świat. Koncert z tej okazji 1 maja o godz.20.00 w amfiteatrze przy ul.Kajki 2 w Kętrzynie.
1 maja 2011 r. przy aplauzie półtora miliona wiernych papież Benedykt XVI ogłosił swojego poprzednika na Stolicy Piotrowej – Jana Pawła II błogosławionym. „Swoim świadectwem wiary, miłości i odwagi apostolskiej, pełnym ludzkiej wrażliwości, ten znakomity Syn narodu polskiego, pomógł chrześcijanom na całym świecie, by nie lękali się być chrześcijanami, należeć do Kościoła, głosić Ewangelię”.

Sam Jan Paweł II mówił:(Jan Paweł II, Kraków, 10 czerwca 1979 r.)
"Proszę was:
- abyście mieli ufność nawet wbrew każdej swojej słabości, abyście szukali zawsze duchowej mocy u Tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało;
- abyście od Niego nie odstąpili;
- abyście nigdy nie wzgardzili tą Miłością, która jest „największa”, która się wyraziła przez Krzyż, a bez której życie ludzkie nie ma ani korzenia, ani sensu."


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5