Grad bramek w Iłowie. Orzeł Janowiec wygrywa z Polonią

2014-05-17 20:09:14(ost. akt: 2014-05-18 00:53:11)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W sobotę (17 maja) w meczu 24 kolejki piłkarskiej V ligi Orzeł Janowiec wygrał na wyjeździe w Iłowie z Polonią 4:3 (2:2)
Kolejne dobre spotkanie rozegrali piłkarze Orła Janowiec Kościelny, tym razem na wyjeździe pokonali zawsze groźną Polonię Iłowo 4:3.

W dzisiejszym spotkaniu Orzeł wystąpił bez kilku swoich czołowych zawodników, zabrakło w składzie Pawła Szypulskiego, Kamila Rutkowskiego, Jakuba Górnego czy też Przemka Małeckiego. Mimo absencji tych zawodników goście z Janowca rozegrali dobre zawody.

Już w 6 min. na listę strzelców wpisuje się najlepszy piłkarz Orła w tym spotkaniu Grzesiu Mróz. Polonia mimo straty gola prowadzi szybką i otwartą grę. Nasi zawodnicy dali narzucić rywalom swój styl gry i stracili dwa gole. Wyrównał pod koniec tej części gry Adaś Wąsowski.

Dużo lepszą grę zaprezentowały Orły w II połowie. Polonia z minuty na minutę opadała z sił co skrzętnie wykorzystali nasi zawodnicy zdobywając kolejne dwa gole w 60 i 70 min. po celnych trafieniach Bartka Szczypińskiego. Gospodarze ostatnią bramkę zdobyli w ostatniej minucie spotkania.

Bardzo dobra gra Grzesia Mroza w dzisiejszym spotkaniu, który umiejętnie dyrygował grą całego zespołu. Sam zdobył gola przy pozostałych trzech asystował. Z tyłu Kuby Rogowskiego zabezpieczającego grę obronną.

Orzeł wygrał te ważne spotkanie i z całą pewnością liczyć się będzie w walce o 2 miejsce w ligowej tabeli.

Juniorzy Starsi Orła wygrali u siebie z GKS Stawigudą...aż 10:1, natomiast ich Młodsi koledzy również wygrali i pokonali Jezioraka Iława 5:3


Jerzy Boczkowski

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5