Orzeł Janowiec wyjątkowo zagra w sobotę

2014-04-24 16:15:25(ost. akt: 2014-04-24 16:38:33)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W najbliższą sobotę (26 kwietnia) w meczu piłkarskim o mistrzostwo V ligi gr.2 Orzeł Janowiec Kościelny w meczu na szczycie zagra z byłym wiceliderem grupy Błękitnymi Orneta.
Najbliższy mecz 21 kolejki piłkarskiej V ligi Orzeł Janowiec Kościelny wyjątkowo zagra w sobotę, zamiast niedzieli.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Błękitnymi Orneta i Orłem Janowiec na stadionie w Ornecie rozegranym 31 sierpnia 2013 r. padł wynik remisowy 2:2. Gole dla Orła zdobyli wówczas niegrający obecnie w zespole Andrzej Łochnicki oraz nie kto inny jak kapitan zespołu Paweł Szypulski. Nie miło zapewne ten mecz wspominać będzie Mariusz Rólka. Obrońca nasz po starciu ,,główkowym'' z napastnikiem Błękitnych doznał kontuzji i opuścił boisko.

Orły rozegrały wówczas dobre spotkanie, które stało na wysokim poziomie. Pechowa końcówka w tym meczu sprawiła że goście wyjechali z Ornety zaledwie z jednym punktem.

Błękitni Orneta to do niedawna wicelider tabeli, aktualnie po ostatniej kolejce i porażce dość niespodziewanej u siebie z przeciętną Unią Susz oraz zwycięstwie Orła nad Polonią Pasłęk to nasz zespół awansował na 2 miejsce w ligowej tabeli.

Błękitni Orneta zajmują 3 miejsce w tabeli mając w dorobku identyczną ilość punktów co Orzeł czyli 36, w bramkach 54-22.

Orzeł Janowiec Kościelny po ostatnim sukcesie nad liderem z Pasłęka awansował o dwie lokaty i zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów, w bramkach 29-20.

Kto wygra ten mecz, a może znowu kolejny remis zobaczą kibice. Boisko to w najbliższą sobotę zweryfikuje.

Mecz Orła Janowiec Kościelny z Błękitnymi Orneta odbędzie się w sobotę (26 kwietnia) o godz.16:00 na boisku w Kucach, a poprowadzi je arbiter z Olsztyna Grzegorz Kujawa.


Jerzy Boczkowski

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5