Orzeł podejmuje lidera z Pasłęka

2014-04-16 20:35:26(ost. akt: 2014-04-16 20:42:51)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W piątek (18 kwietnia) w meczu 20 kolejki piłkarskiej V ligi gr.2 Orzeł Janowiec Kościelny zagra z liderem rozgrywek Polonią Pasłęk.
W najbliższy piątek w meczu na szczycie 20 kolejki Orzeł Janowiec zmierzy się z liderem Polonią Pasłęk.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami rozegranym 28 sierpnia 2013 r. w Pasłęku padł wynik remisowy 1:1 .

Orzeł rozegrał wówczas dobre spotkanie, kontrolował grę i zdobył prowadzenie po strzale kapitana zespołu Pawła Szypulskiego. Bartek Szczypiński trafił w poprzeczkę, a Kamil Rutkowski i Andrzej Łochnicki nie wykorzystali wyśmienitych okazji do podwyższenia wyniku. Polonia dopiero w końcówce zdobyła wyrównującego gola.

Polonia Pasłęk zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 46 punktów, w bramkach 55-14. W ostatnim spotkaniu poloniści u siebie pokonali vicelidera Błękitnych Orneta 3:2.\

Orzeł Janowiec po ostatnim sukcesie i zwycięstwie na wyjeździe z Ewingami Zalewo 2:1 zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów, w bramkach 28-20.

Mecz Orła Janowiec Kościelny z Polonią Pasłęk odbędzie się w piątek (18 kwietnia) o godz.16:00 na boisku w Kucach, a poprowadzi je arbiter z Olsztyna Karol Mazuro.


Jerzy Boczkowski

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5