II Janowiecki Jarmark Wielkanocny

2014-04-11 15:37:10(ost. akt: 2014-04-11 15:39:33)

Autor zdjęcia: SOKSiR

Tuż przed Niedzielą Palmową, odbył się II Janowiecki Jarmark Wielkanocny, organizatorem którego był Samorządowy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Janowcu Kościelnym.
Była to doskonała okazja na świąteczne zakupy stroików, palm wielkanocnych, innych wyrobów rękodzielniczych, które będą ozdobą świąteczną domów, mieszkań. Na naszym Jarmarku był duży wybór palm wielkanocnych, stroików ozdobnych, kolorowych pisanek.

Swoje wyroby wystawili: Państwo Godlewscy z Nidzicy, Danuta Rzezak z Nidzicy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczepkowie Borowym, Zespół Szkół w Janowcu Kościelnym i oczywiście SOKSiR.POLECAMY


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. puk #1373839 | 83.9.*.* 12 kwi 2014 22:30

    Co te gwiazdy się tak przyglądają jak by się na tym znały. Nie mówcie, że oceniali, a kupić to nie w ich stylu. To znów GOK zajmuje si e tym konkursem? ale nie ma takiej widowni.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5