Orzeł wyjeżdża do Zalewa

2014-04-10 16:19:02(ost. akt: 2014-04-10 19:56:45)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W sobotę (12 kwietnia) w meczu 19 kolejki piłkarskiej V ligi Orzeł Janowiec Kościelny wyjeżdża do Zalewa na mecz z miejscowymi Ewingami.
Najbliższy rywali Orła Ewingi Zalewo to czołowy zespół V ligi gr.2. Jest tez bezpośrednim rywalem w ligowej tabeli.

W pierwszym spotkaniu rundy jesiennej pomiędzy tymi zespołami rozegranym 25 sierpnia w 4 kolejce Orzeł Janowiec pokonał gości z Zalewa 2:0 po golach Roberta Walendziaka i Bartka Szczypińskiego. Orzeł rozegrał wtedy świetne spotkanie. Mógł wygrać ten mecz wyżej, lecz kapitan zespołu Paweł Szypulski nie wykorzystał rzutu karnego.

Po 18 kolejkach w ligowej tabeli Ewingi Zalewo zajmują 4 miejsce, mając w dorobku zdobyte 32 punkty, w bramkach 31-19. W poprzedniej kolejce Ewingi uległy na wyjeździe liderowi tabeli Polonii Pasłęk 0:2.

Orzeł Janowiec Kościelny w tabeli znajduje się tuż za Ewingami na 6 miejscu mając w dorobku zdobyte 30 punktów, w bramkach 26-19. W poprzedniej kolejce janowieckie Orły w meczu wielu nie wykorzystanych szans zaledwie zremisowali na własnym boisku z zagrożoną spadkiem Ossą Biskupiec 1:1.

Ciężkie zadanie czeka piłkarzy Orła w meczu z Ewingami.O punkty na pewno nie będzie łatwo lecz zespół ten nie raz pokazywał swój charakter i obronną ręką wychodził z trudnych na pozór spotkań.

Mecz Ewingi Zalewo z Orłem Janowiec Kościelny odbędzie się w Zalewie w najbliższą sobotę (12 kwietnia) o godz.16:00, a poprowadzi je arbiter z Elbląga Tomasz Wira


Jerzy Boczkowski


POLECAMY


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz klikając na nidzica.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5