Odkrywaj Iławę - kampania turystyczna "Urlop w Iławie" wystartowała!

2022-05-02 08:29:39(ost. akt: 2022-05-02 08:45:25)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały Urzędu Miasta

Rozpoczynamy wakacyjną promocję miasta Iławy na portalach społecznościowych o zasięgu krajowym. Do promocji wykorzystywać będziemy wszystkie możliwe narzędzia dostępne na Instagramie i Facebooku - posty, relacje i tzw. rolki, które mają bardzo duży potencjał w promowaniu miejsc. Nasza kampania jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji pn. Polskie Wakacje, w której Iława brała udział.
Marketing internetowy jest wtedy skuteczny, gdy zajmują się nim profesjonaliści z zakresu social mediów, kreacji i komunikacji oraz programiści, którzy szybko wyłapują zmiany algorytmów i potrafią celnie dopasować reklamę do grona odbiorców i ich potrzeb. Dlatego też powierzyliśmy to zdanie profesjonalnej firmie - mówi Beata Furmanek Kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej. Na potrzeby kampanii opracowany i uruchomiony został nowy "landing page" www.urlopwilawie.pl ,który ma spełniać zadania mini przewodnika.

Znaleźć tam można m.in. atrakcje, wydarzenia i ofertę noclegów w Iławie. Na tę właśnie stronę przekierowane będą wszystkie te osoby, które będą zainteresowane spędzeniem swojego czasu wolnego nad brzegiem Jezioraka w Iławie.

Razem z firmą marketingową woway opracowaliśmy szereg kreacji promocyjnych miasta Iławy, które będą nieustannie emitowane w sieci i dodatkowo opłacane, by zwiększyć ich zasięgi. Kreacje dopasowane będą oczywiście do okresu, pory roku – dodaje Furmanek. Dodatkowo uruchomione zostało wparcie promocyjne wydarzeń organizowanych przez Iławskie Centrum Kultury oraz Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji. Kampania promocyjna Iławy trwać będzie do końca roku. Agencja w ramach współpracy z miastem wesprze promocyjnie także takie dziania wydziału jak, konsultacje społeczne, budżet obywatelski czy loteria pit. Kreacje urlopowe puszczamy w ponad 90% na Polskę ze zwiększonym naciskiem na regiony, przez które przebiega trasa pendolino. Odwrotnie pracować będziemy z kreacjami imprezowo-koncertowymi, tu mocny nacisk damy na Iławę i okolice. – mówi Radosław Sikorski, opiekun kampanii z agencji woway.

Polub i obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

materiały Urzędu Miasta w Iławie


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5