Gazeta za zdjęcie — tym razem fotografie wysłała czytelniczka Kinga

2021-03-16 09:35:26(ost. akt: 2021-03-16 09:55:09)
Jezioro Hartowieckie

Jezioro Hartowieckie

Autor zdjęcia: Kinga Kowalewska

Cały czas trwa nasza akcja, w której do zdobycia jest trzymiesięczna prenumerata e-wydań Gazety Olsztyńskiej. Wystarczy wysłać zdjęcie/zdjęcia na nasz adres e-mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl. Zamieszczenie go/ich na naszym portalu równa się otrzymaniu e-prenumeraty.
Drodzy państwo, mamy dla Was ciekawą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Gazety Olsztyńskiej”.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na naszym portalu internetowym www.ilawa.wm.pl i w „Gazecie Iławskiej”.

Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu i na portalu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu iławskiego. Wysyłajcie je na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostało zrobione.

Przy okazji publikujemy fotografie, które otrzymaliśmy już od naszych czytelników. Niedawno zdjęcia przesłała do nas Kinga Kowalewska, pochodząca z Katlewa (pow. nowomiejski) uczennica Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 roku.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Fot. Kinga Kowalewska

Fot. Józef Bogucki "Jesienne kolory"

Fot. Radosław Etmański (3 kolejne zdjęcia)Fot: Iława z drona Michał Krysztofiak

Fot. Magdalena Drzewiecka

Fot: Mariusz Stępka

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5