Nawet tankomat tu mają! Stacja benzynowa w Wikielcu była potrzebna [zdjęcia]

2021-03-05 10:41:43 (ost. akt: 2021-03-05 11:54:25)   Artykuł sponsorowany
Właściciel Krzysztof Sadowski zaprasza do korzystania z nowej stacji benzynowej w Wikielcu

Właściciel Krzysztof Sadowski zaprasza do korzystania z nowej stacji benzynowej w Wikielcu

Autor zdjęcia: Gazeta Iławska

Swoją działalność rozpoczęła właśnie nowa, na mapie powiatu iławskiego, całodobowa stacja benzynowa. Powstała ona w Wikielcu, a więc pod Iławą, jednak jest ona komfortowo położona także dla mieszkańców pow. nowomiejskiego.
Przedsiębiorstwo "Auto Serwis Sadek" jest dobrze znane na naszym lokalnym rynku szeroko pojętej motoryzacji. Firma Krzysztofa Sadowskiego z Wikielca od dłuższego już czasu świadczy usługi w swoim warsztacie, stacji diagnostycznej pojazdów, a także w myjni (więcej szczegółów poniżej). Żeby jednak uzupełnić te elementy, właściciel "ASS" postanowił jeszcze poszerzyć działalność o stację benzynową.

Czuliśmy potrzebę wybudowania nowej stacji benzynowej, wynikającą także z opinii, podpowiedzi i potrzeb naszych klientów — mówi Krzysztof Sadowski.

— To jedyna stacja benzynowa przy drodze wylotowej z Iławy w stronę Wikielca, Karasia i dalej. Poza tym, jak sami zauważyliście, jest ona także paliwową alternatywą dla osób przemieszczających się z powiatu iławskiego i nowomiejskiego i odwrotnie. W Iławie i okolicach pracuje dużo osób np. z miasta i gminy Biskupiec i okolic; m.in. z Jamielnika, Wonnej, Krotoszyn, Bielic, Szwarcenowa itd. Ta stacja jest stworzona także z myślą o nich — dodaje Sadowski.

Na stacji są obecnie trzy dystrybutory, zbiorniki naszych pojazdów możemy napełnić benzyną 95- i 98-oktanową, gazem LPG, a także olejem napędowym — wszystkie paliwa na stacji "Auto Serwis Sadek" dostarcza Orlen i są one w bardzo konkurencyjnych cenach. Dla kierowców pojazdów ciężarowych jest szczególne udogodnienie — tankując ciężarówkę mogą użyć specjalnego przycisku, dzięki któremu zbiornik uda się zapełnić (lub uzupełnić) trzykrotnie szybciej!

Największą nowością na stacji paliw w Wikielcu jest Tankomat, czyli urządzenie, przy pomocy którego możemy od razu zapłacić za paliwo. Tę operację możemy wykonać gotówkowo, za pomocą karty bankomatowej, ale także dzięki karcie flotowej, którą oferuje "Auto Serwis Sadek".

— Jeśli jakiś klient będzie miał problemy z obsługą naszego tankomatu, to pomocą służy nasz pracownik — zauważa Krzysztof Sadowski, który wczoraj (czwartek 4 marca) dokonał oficjalnego otwarcia nowej, całodobowej stacji benzynowej.


>>> "Auto-Serwis Sadek" zapewnia także kompleksową obsługę w zakresie mechaniki, zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych.

— Naszym klientom oferujemy całą gamę oryginalnych oraz zastępczych części zamiennych. Świadczymy usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy serwis pogwarancyjny samochodów wszystkich marek. Dysponujemy najnowszym sprzętem komputerowym do diagnozy usterek samochodowych, a także przygotowujemy samochody do przeglądu rejestracyjnego. Posiadany również sezonową przechowalnię opon — wymienia Krzysztof Sadowski.

Właściciel stacji dodaje: — Zajmujemy się elektromechaniką pojazdów. Posiadamy wysokiej jakości tester elektroniki. Jeżeli wykonasz badanie techniczne w naszej stacji kontroli pojazdów to przez rok od dnia przeprowadzenia badania zobowiązujemy się do wykonania darmowej diagnostyki bezpieczeństwa twojego samochodu kiedy uznasz to za stosowne. Korzystaj z tej formy pomocy szczególnie podczas przejścia z eksploatacji jesiennej na zimową i z zimowej na wiosenną.
Od poniedziałku do czwartku po przeprowadzonym badaniu technicznym w naszej stacji kontroli pojazdów mycie samochodu gratis. Zapraszamy serdecznie.

Auto- Serwis Sadek, Wikielec 44E, Iława

tel/fax: 89 640-24-09 , 664-738-081, 604-286-586

Zapraszamy codziennie w godzinach:
— od 7:00-18:00 (stacja kontroli pojazdów),
— od 8.00 do 16.30 (warsztat)
oraz w soboty od 8:00-14:002001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5