KATEGORIA TRENER

2020-01-21 14:32:51 (ost. akt: 2020-01-23 10:40:48)
1. Mariusz Augustyniak, biegi przeszkodowe
2. Bartłomiej Boros, piłka nożna
3. Radosław Burza, triathlon
4. Jarosław Chodowiec, piłka nożna
5. Artur Długosz, smocze łodzie
6. Wojciech Figurski, piłka nożna
7. Krzysztof Furmański, piłka nożna
8. Mariusz Gąsior, piłka nożna
9. Tomasz Gąska, karate kyokushin
10. Wojciech Janusz, żeglarstwo
11. Marek Karbowski, żeglarstwo
12. Maria Madej, wioślarstwo
13. Michał Maśkiewicz, żeglarstwo
14. Błażej Matysiak, pływanie
15. Piotr Matysiak, piłka nożna
16. Wiesław Murawski, piłka nożna
17. Maciej Myszkiewicz, lekka atletyka
18. Krzysztof Obrębski, sztuki walki
19. Aneta Ostanek, lekka atletyka
20. Jarosław Piechotka, sztuki walki
21. Paweł Pierczyński, wioślarstwo
22. Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, siatkówka
23. Jarosław Płoski, piłka nożna
24. Hubert Rólkiewicz, szkółka BMX
25. Michał Siejakowski, triathlon
26. Remigiusz Sobociński, piłka nożna
27. Grzegorz Stypiński, wioślarstwo
28. Andrzej Szczegielniak, tenis stołowy
29. Arkadiusz Szewczyk, strzelectwo pneumatyczne osób niewidomych i słabowidzących
30. Andrzej Szysler, lekka atletyka
31. Dawid Tarasiewicz, sztuki walki
32. Wojciech Tarnowski, piłka nożna
33. Krzysztof Wacławski, triathlon
34. Zbigniew Wasilewski, siatkówka
35. Jakub Wierzchowski, piłka nożna
36. Emilia Włodarska, tenis stołowy
37. Krystian Wrześniak, piłka nożna
38. Karol Adamowicz, piłka ręczna
39. Krzysztof Szczypiński, piłka ręczna
40. Bogdan Garbino, piłka ręczna
41. Marcin Prorok, piłka ręczna
42. Tomasz Radziński, piłka nożna
43. Piotr Dymowski, piłka nożna
44. Krzysztof Brejdakowski, piłka nożna
45. Arkadiusz Moszczyński, piłka nożna
46. Daniel Madej, piłka nożna
47. Marek Witkowski, piłka nożna
48. Mateusz Rykaczewski, piłka nożna
49. Piotr Lange, piłka nożna

Nazwisk kandydatów zgłoszonych po rozpoczęciu głosowania z przyczyn technicznych nie możemy zamieścić w kolejności alfabetycznej. Ich kandydatury zamieszczać będziemy na końcu listy.



2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5