Jeziorak pewnie wygrał z Orłem na początek ligowej wiosny

2017-04-08 17:48:03(ost. akt: 2017-04-08 18:06:55)
Jest OK! - pokazuje piłkarz Jezioraka Dominik Ćwikliński. Iławianie od zwycięstwa rozpoczynają wiosenne zmagania ligowe

Wynikiem 4:2 dla gości zakończył się dzisiejszy (sobota, 8. kwietnia) mecz derbowy pomiędzy Orłem Ulnowo i Jeziorakiem Iława. Drużyna Wojciecha Figuskiego chyba na dobre rozsiadła się w fotelu lidera i pewnie zmierza po awans do okręgówki.
Orzeł Ulnowo – Jeziorak Iława 2:4 (1:4)

0:1 – Madej (14), 1:1 – Misiak (30), 1:2 – Madej (31), 1:3 – Madej (37, karny), 1:4 – Kuchnik (43), 2:4 – Nachorny (76)

Z uwagi na stan boiska w Ulnowie, spotkanie inaugurujące rundę wiosenną sezonu 2016/17 A-klasy zostało rozegrane w Suszu. Iławianie cieszyli się z tego rozwiązania, bo woleli grać na murawie przy ul. Leśnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1 dla gości. Trzy bramki zdobył Daniel Madej, w tym jedną z rzutu karnego po faulu na Aleksandrze Krajewskim. Gospodarze raz pokonali iławskiego bramkarza Grzegorza Sobiecha, uczynił to Piotr Misiak i był to gol wyrównujący na 1:1. Strzelaninę przed przerwą zakończyło trafienie Rafała Kuchnika.
W drugiej połowie kibice zgromadzeni na stadionie oglądali jedną bramkę, którą dla Orła zdobył Łukasz Nachorny.

W następnej kolejce drużyna z Ulnowa gra na wyjeździe z Iskrą Narzym, Jeziorak jedzie na spotkanie z Welem.