Piłkarski weekend – to będzie wybitnie wyjazdowa kolejka

2015-10-17 10:57:17(ost. akt: 2015-10-17 11:12:03)
O piłkę walczą Dominik Ćwikliński (ITR Jeziorak) i Kazimierz Goryński (GKS Szymbark). Drużyny obu zawodników czekają jutro mecze wyjazdowe

O piłkę walczą Dominik Ćwikliński (ITR Jeziorak) i Kazimierz Goryński (GKS Szymbark). Drużyny obu zawodników czekają jutro mecze wyjazdowe

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Tego jeszcze nie było – wszystkie nasze drużyny piłkarskie mecze ligowe przypadające na ten weekend (17-18 października) rozegrają na obcych boiskach. Zobacz gdzie, z kim i o której rozpoczną się spotkania.
III LIGA

Zajmujący 15 miejsce (w 18-zespołowej lidze) GKS Wikielec gra dziś na wyjeździe z Olimpią Olsztynek (9 miejsce w tabeli). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30.
W ostatniej kolejce beniaminek z Wikielca przegrał na swoim boisku z ŁKS-em Łomża 1:5.

IV LIGA

Kto by się spodziewał, że Amex Bączek Unia Susz tak dobrze będzie spisywała się po historycznym awansie? Beniaminek IV ligi ugrał już 25 punktów w 12 meczach (zajmuje 3 miejsce w tabeli), co jest wynikiem budzącym szacunek. Szansa na kolejne dziś w Kozłowie – pierwszy gwizdek spotkania ze Startem o 15.30.

KLASA OKRĘGOWA

Nowa piłkarska rzeczywistość spotkała w tym sezonie także Czarnych Rudzienice. Zespół grającego trenera Tomasza Zakierskiego zgromadził na razie 12 punktów i zajmuje 12 miejsce, rozegrał jednak jeden mecz mniej niż przeciwnicy (przełożone spotkanie z GKS-em Gietrzwałd).
Dziś Czarni grają na wyjeździe z Fortuną Gągławki, początek także o 15.30.

A KLASA

Liderzy grupy 4, piłkarze GKS-u II Wikielec jutro zagrają w Tyrowie, początek meczu o 14.00. Orzeł Ulnowo gra w Narzymiu z Iskrą (niedziela, godz. 15.00), a Osa Ząbrowo wybiera się dziś do Brzozia Lubawskiego, gdzie o punkty powalczy z KS Mroczno – pierwszy gwizdek o 16.00.

B KLASA

Olimpia Kisielice
pauzuje w tej serii, gra za to ITR Jeziorak i GKS Szymbark. Liderzy z Iławy zmierzą się jutro na wyjeździe z Jordanem Kazanice, a ekipa Mariusza Zadrożyńskiego jedzie do Smykowa (też w niedzielę) na spotkanie z Iskrą Smykówko. Te dwa mecze rozpoczną się o 14.00.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5