Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Iławskim Centrum Kultury

2015-03-24 11:04:39 (ost. akt: 2015-03-24 13:04:25)
Iławskie Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, które prowadzić będzie iławska artystka Aniela Żmijewska. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne 31 marca 2015r., o godz., 16.00 - kinoteatr Pasja w Iławie.
Rozwijanie wrażliwości na piękno poprzez czynny udział w procesie tworzenia, jest niezwykle istotny dla rozwoju młodego człowieka. Uczenie się „języka plastyki” jest źródłem radości, dobrej zabawy, a także kreatywną formą spędzania czasu wolnego. Wyrażanie swoich myśli, emocji oraz uczuć poprzez różnorodne techniki i narzędzia plastyczne oraz twórcze eksperymenty przekładają się na pozytywne osiągnięcia w nauce, ba, nawet wydają swoje owoce w dorosłym życiu.

Iławskie Centrum Kultury
zaprasza na bezpłatne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży, które prowadzić będzie iławska artystka Aniela Żmijewska.

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne 31 marca 2015r., o godz., 16.00 - kinoteatr Pasja w Iławie. Podczas spotkania ustalone zostaną terminy oraz godziny zajęć.

red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5