Spotkanie z optymizmem

2015-03-02 10:46:10 (ost. akt: 2015-03-02 10:47:52)
11 marca o godz. 17:00 zapraszamy Państwa na spotkanie z niezwykłą łodzianką. Jolanta Szwalbe zainspiruje Państwa do optymizmu i rozwijania w sobie pasji do życia i tworzenia. Autorka pięciu publikacji książkowych opowie w jaki sposób można a nawet trzeba budzić w sobie pozytywną energię.
Jolanta Szwalbe jest autorką inspirujących antologii cytatów oraz ich edytorem. W 2008 roku otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Do chwili obecnej autorka wydała pięć publikacji. "Myśl i działaj dla przyszłości"- 900 inspirujących myśli min. o: pieniądzach, podejmowanych decyzjach, czasie, przyszłości, sukcesie, starości, życiu. "Złap na zawsze wiatr w żagle"- publikacja, która ma rozbudzić ducha przedsiębiorczości" oba zbiory z przedmową dr Ewy Lisowskiej. "Wyrusz w drogę"- myśli Jana Pawła II min. o: działaniu, człowieku, życiu, miłości, kobiecie, młodości, starości, pracy, kulturze, cywilizacji miłości z przedmową red. Ewy Karabin. „Sekrety istnienia” o tym, jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć - z przedmową Zuzanny Celmer oraz "Sto i więcej lat w aktywności" zawierającej cytaty, rozbudzającej życiowe pasje, z przedmową prof. Zdzisława Ryna.

Przede wszystkim Jolanta Szwalbe inspiruje do aktywności, daje radość, dobrą energię i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu.


Spotkanie odbędzie się w Czytelni Ogólnej MBP, Iława, ul. Jagiellończyka 3.

MBP Iława

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MBP

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5