Wiersze miłosne dla starszych i młodszych

2015-02-14 11:28:31 (ost. akt: 2015-02-14 11:37:27)

Autor zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie

Muzyka i poezja zagościły w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Iławie. Spotkali się tam uczniowie i słuchacze Uniwersytetu III Wieku.
W naszej bibliotece gościliśmy panie działające w ramach Uniwersytetu III Wieku. Panie skupione wokół Klubu Żywego Słowa przygotowały montaż poetycki zatytułowany „Miłość w literaturze”, na który złożyły się fragmenty najpiękniejszych wierszy miłosnych polskich autorów, począwszy od renesansu aż po współczesność. Montaż wzbogaciły fragmenty znanych wykonawców poezji śpiewanej.

Na spotkanie z literaturą przyszła młodzież z iławskich szkół średnich. Przedstawienie spotkało się z bardzo przychylnym przyjęciem. Serdecznie dziękujemy Klubowi Żywego Słowa za wzruszenia, których nam dostarczył. Podziwiamy panie za energię, pasję i zainteresowania.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MBP

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5