Ukradli kobiecie złoty łańcuszek

2015-01-05 12:56:46(ost. akt: 2015-01-05 12:07:35)

Autor zdjęcia: Arch. policji

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Iławy. Mężczyźni w jednym z lokali ukradli kobiecie złoty łańcuszek. Funkcjonariusze w krótkim czasie od zgłoszenie zatrzymali sprawców oraz odzyskali skradzione złoto.

Funkcjonariusze zostali poinformowani o kradzieży złotego łańcuszka w jednym z iławskich lokali z automatami do gier. Policjanci od razu pojechali na miejsce, gdzie ustalili, że sprawcy w trakcie rozmowy z pokrzywdzoną otrzymali od niej złoty łańcuszek w celu obejrzenia. Następnie kiedy chciała go odzyskać obaj twierdzili, że go nie mają. Kobieta poinformowała o wszystkim policję. Funkcjonariusze, w krótkim czasie zatrzymali mężczyzn.
Okazali się nimi Dawid S., 23 – letni iławianin i jego o 2 lata młodszy kolega. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony łańcuszek, który został zwrócony pokrzywdzonej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży.

Źródło: KWP Olsztyn

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5