Big Day i Komety wystąpią podczas 23. finału WOŚP w Iławie

2014-12-18 13:27:15(ost. akt: 2014-12-18 13:33:35)
Sztab XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Iławskim Centrum Kultury zaprasza na imprezy, z których dochód przeznaczony będzie dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.
Wielkoorkiestrowe działania rozpoczynamy w sobotę 10-go stycznia koncertowym wieczorem w Klubie IOWA Music, gdzie gwiazdą wieczoru będzie zespół KOMETY, uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny alternatywnej. Zespół został uformowany przez lidera legendarnej PARTII - Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa), w 2002 roku.

Niedzielne działania 11-go stycznia, to przede wszystkim akcja wolontariuszy. Na ulicach Iławy od godziny 9.00 pojawi się 70 kwestujących, o których bezpieczeństwo zadbają funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Iławie. O tej samej porze zaplanowano również start działań na strzelnicy LOK-u (ul. Wyszyńskiego 15).

O godzinie 11-stej w hali sportowej przy ul. Asnyka 3b, rozpoczną się rozgrywki w ramach Wielkiej Pingpongowej Orkiestry czyli Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz open.

Tradycyjnie w iławskim kinoteatrze Pasja o godzinie 16.00 rozpocznie się aukcja gadżetów WOŚP oraz wielu atrakcyjnych przedmiotów przekazanych przez darczyńców na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W przerwach między poszczególnymi blokami aukcyjnymi wystąpią Olga Kroplewska oraz Alicja Pietraszek przy akompaniamencie Kuby Cybuli. Równo o 20-stej sprzed kinoteatru wyślemy "Światełko do Nieba".

Podsumowaniem działań sztabu XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Iławskim Centrum Kultury będzie koncert zespołu BIG DAY, który wystąpi zaraz po Światełku do Nieba, czyli ok. godz. 20.15 na scenie iławskiego kinoteatru Pasja.

Dokładny program niebawem...

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5